Koszyk

Katalog MAX-LED 2017

KatalogZapraszamy do pobrania najnowszego katalogu marki MAX-LED!  >>POBIERZ<<

MAX-LED na świecie

 


Nasze oświetlenie mogą Państwo znaleźć na terenie Polski, Czech, Słowacji, Łotwy, Grecji, Holandii, Słowenii, Irlandii, Portugalii oraz Anglii.

 

O firmie MAX-LED

 

Marka MAX-LED

Marka MAX-LED należy do portfolio GRUPA MAROX, która wprowadza na rynki europejskie innowacyjne produkty o wysokiej jakości oraz doskonałych parametrach użytkowych. Nasze oświetlenie dostępne jest na terenie Polski, Czech, Słowacji, Łotwy, Grecji, Holandii, Słowenii, Irlandii, Portugalii oraz Anglii. W ofercie firmy MAX-LED znajdziecie Państwo szeroki asortyment z zakresu oświetlenia, zasilania oraz akcesoriów opartych na technologii LED.

Sukces produktów oznakowanych charkaterystycznym, zielonym listkiem, to rezultat nieprzerwanych dążeń właścicieli Grupy Marox do skuteczności, innowacji i zrozumienia potrzeb odbiorców.

W ciągu czterech lat istnienia na rynku, marka MAX-LED stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży oświetlenia ledowego nie tylko w Polsce, ale również w większości krajów Unii Europejskiej.

Produkty MAX-LED nieodmiennie utożsamiane są z najwyższą jakością i energooszczędnością sięgającą nawet do 90%. Najbardziej miarodajnym dowodem potwierdzającym jakość produktów MAX-LED jest fakt, że znaczącą część naszych odbiorców decydując się na oświetlenie ledowe ponownie wybiera MAX-LED.

Aktualności

MAX-LED na TEKTÓNICA – International Building and Construction Fair 2016

09.05.2016

TEKTÓNICA – International Building and Construction Fair, czyli największe międzynarodowe targi budowlane w Portugalii odbyły się w dniach 4 - 7 Maja. Chcąc umocnić naszą pozycje na rynku Europejskim nie mogło nas tam zabraknąć. Zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz oświetlenia LED m. in. Żarówki LED, Naświetlacze LED oraz oświetlenie przemysłowe. Mamy nadzieję, że kontakty zawarte podczas targów zaowocują długoletnią i udaną współpracą.

 

obrazekobrazekobrazek


 

 

 

otwórz samą aktualność »

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w przyszłość

GRUPA MAROX s.c. ROMAN GAWEŁEK, MARCIN GAWEŁEK realizuje projekt pt.:

INNOWACYJNY SYSTEM B2B WSPIERAJĄCY AUTOMATYZACJĘ PROCESÓW BIZNESOWYCH MIĘDZY GRUPĄ MAROX A JEJ PARTNERAMI”

Umowa o dofinansowanie Nr UDA-POIG.08.02.00-12-034/13-00 w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013
Oś priorytetowa 8: Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B

Fundusze europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki