W tej ofercie prezentujemy ledowe oświetlenie ogrodowe oraz wiele akcesoriów, które są niezbędne do podłączenia oświetlenia. Lampy stojące – to nowoczesne oświetlenie LED, które jest przeznaczone do użytku zewnętrznego, charakteryzują się zestawami, które umożliwiają montaż lampy w ziemi. Lampy wodoszczelne – to idealny wybór w sytuacjach gdy chcą Państwo oświetlić oczka wodne czy fontanny, gdyż materiał użyty do produkcji jest wodoodporny oraz nierdzewny. Lampy do zabudowy – mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie, gdyż miejsce ich montażu zależy głównie od osoby odpowiedzialnej za urządzenie ogrodu. Lampy dekoracyjne – ich nowoczesny design pozwala na montaż w widocznych miejscach ogrodu, upiększając go nie tylko samym źródłem światła. Lampy wiszące – bardzo dobry wybór w przypadku gdy chcemy dobrze oświetlić stół ogrodowy, znajdujący się w altanie. Reflektory – najczęściej mają za zadanie oświetlać walory ogrodów przez długi czas, więc oszczędne diody LED sprawią się tutaj doskonale. Kinkiety – jeśli mają Państwo altanę lub ścianę domu na której można powiesić kinkiet zewnętrzny, to jeden z naszych produktów na pewno nie tylko oświetli ale i pozytywnie wpłynie na całokształt ogrodu. Akcesoria – to bogaty wybór przedłużaczy, trójników, transformatorów i innych elementów, które mogą być niezbędne w instalacji oświetlenia LED w Państwa ogrodzie.
Polecamy przeglądnąć wszystkie kategorie związane z oświetleniem ogrodowym, gdyż w każdej z nich znajdują się ciekawe rozwiązanie zaprojektowane przez naszych specjalistów. Staramy się łączyć atrakcyjny wygląd, wysoką jakość, długą żywotność i energooszczędność naszych produktów, a to wszystko robimy przede wszystkim po to by nasi klienci byli zadowoleni i z chęcią do nas wracali. Mamy świadomość, iż oświetlenie zewnętrzne musi spełniać te wszystkie warunki, by byli Państwo zadowoleni z jego użytkowania.
Zawsze staramy się umieszczać przy produktach maksymalną ilość informacji, jednak jeżeli Państwo będą mieli jakiekolwiek pytania wychodzące poza prezentowaną specyfikację, to zapraszamy serdecznie do kontaktu.

PARP
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Pliki Cookies: Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas plików cookies.