Źródła światła typu LED to nasze flagowe produkty, które chętnie są kupowane przez naszych klientów już od paru lat. Nieustannie staramy się by ta grupa produktów była maksymalnie dopasowana do Państwa oczekiwań. Jednym z naszych priorytetów jest dostarczenie do Państwa domu, mieszkania, biura czy ogrodu, źródła światła jakiego Państwo potrzebują i oczekują. Polecamy dokładnie przeglądnąć naszą ofertę żarówek i świetlówek typu LED, gdyż najprawdopodobniej mamy wszystko czego Państwo potrzebują.
By ułatwić Państwu przeglądanie naszej bogatej oferty źródeł światła LED, postanowiliśmy posegregować świetlówki i żarówki według typu gniazda. Zatem na osobnych podstronach mogą Państwo wybierać w żarówkach typu: E14, GU10, E27, MR11, GU11, MR16, G9 itd..
Jeżeli nie wiedzą Państwo jaką żarówkę należy wybrać, najszybciej będzie znaleźć w instrukcji danej lampy, lampki, kinkietu czy żyrandola informacji na ten temat. Każdy producent oświetlenia zawiera takie dane, więc to dobry sposób na szybkie rozwianie wątpliwości. W przypadku gdyby nie było możliwości sprawdzenia tych informacji w instrukcji, można zweryfikować odpowiednie symbole na żarówce, która straciła swoje właściwości świetlne i podlega wymianie. Gdyby jednak i z tej opcji nie mogli Państwo skorzystać, zachęcamy gorąco do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w zakupach. Mogą Państwo do nas zadzwonić i porozmawiać ze specjalistą lub skorzystać z formularza kontaktowego i wysłać wiadomość z odpowiednim zapytaniem. Gwarantujemy Państwu, iż na każde pytanie zostanie udzielona fachowa odpowiedź.
Nasze żarówki są przez nas dokładnie opisane, by przed zakupem dowiedzieli się Państwo o nich jak najwięcej. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wybór światła do pomieszczeń w których Państwo codziennie przebywają nie jest prosty, dlatego też na każdej podstronie zamieściliśmy wyczerpujące informacje. Dla przykładu są to: kąt świecenia, moc, wymiary, żywotność (liczba cykli włącz/wyłącz), temperatura barw, napięcie, zużycie energii, klasa energetyczna, strumień świetlny. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą, wybiorą Państwo odpowiednie źródło światła.

PARP
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
Pliki Cookies: Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na przechowywane i wykorzystywanie przez nas plików cookies.